SuperStep 2.1.8 (MOD – Premium)

SuperStep 2.1.8 (MOD – Premium)

App Information of SuperStep

App Name SuperStep v2.1.8
Genre Apps, Shopping
Size41M
Latest Version2.1.8
Get it On Google Play
UpdateNovember 18, 2021
Package Namecom.akinon.superstep
Rating
Installs50,000+

Description of SuperStep 2.1.8 (MOD – Premium)

Kendini dilediğin gibi ifade edebileceğin yüzlerce seçeneği aynı çatı altında toplarken, sadece bir perakende markası olmaktan çok daha fazlasını hedefliyor ve Superstep olarak hem mağazalarımızda hem de çevrim içi tüm kanallarımızda dinamik alanlar yaratmaya devam ediyoruz.

İletişimin gücüne inanan, çözüm odaklı bir yaklaşımı benimsiyor ve farklılıklara saygı duyuyoruz.

Dünyada neler olup bittiğini takip eden, duyarlı ve yenilikçi bir marka olarak, köklü şirket geleneğinin getirdiği güven duygusunu da DNA’mızda taşıyoruz.

2012 yılından bu yana LACOSTE, CONVERSE, NIKE, VANS, ADIDAS, PUMA, SKECHERS, CAMPER, REEBOK, BIRKENSTOCK, TOMMY HILFIGER, CROCS, GOORIN BROS, NEW BALANCE, GUESS, KANKEN, NEW ERA, CALVIN KLEIN, HERSCHEL, EASTPAK, TIMBERLAND, THE NORTH FACE gibi dünyaca ünlü markaların sizlerle buluşmasını sağlarken, bu güveni her adımda daha da büyütmeye çalışıyoruz.

Dünyaca ünlü markaların en özel koleksiyonlarını barındıran ve moda trendlerini yakalayan bir marka olarak, sneaker ve sokak kültürünün yayılması ve yansıtılması alanında da öncülük ediyoruz.

Türkiye’de 1’i online mağaza olmak üzere 38, Rusya’da 5’i outlet 1’i online mağaza olmak üzere 26 ve Ukrayna’da 2’si outlet 1’i online mağaza olmak üzere 7 adet mağazamızla dünya çapında da geniş bir aileyiz.
While gathering hundreds of options under the same roof where you can express yourself as you wish, we aim much more than just being a retail brand, and as Superstep, we continue to create dynamic spaces both in our stores and in all our online channels.

We believe in the power of communication, adopt a solution-oriented approach and respect differences.

As a sensitive and innovative brand that follows what’s going on in the world, we carry the feeling of trust brought about by the deep-rooted company tradition in our DNA.

Since 2012 LACOSTE, CONVERSE, NIKE, VANS, ADIDAS, PUMA, SKECHERS, CAMPER, REEBOK, BIRKENSTOCK, TOMMY HILFIGER, CROCS, GOORIN BROS, NEW BALANCE, GUESS, KANKEN, NEW ERA, CALVIN KLEINAST HERSCHEL, EIMBERK While we make world-famous brands such as The NORTH FACE meet with you, we try to grow this trust at every step.

As a brand that has the most exclusive collections of world-famous brands and catches the fashion trends, we are also a pioneer in the field of spreading and reflecting the sneaker and street culture.

With 38 stores, one of which is online, in Turkey 26, with 5 outlets and 1 online store in Russia, and 7 stores in Ukraine, 2 of which are outlets and 1 of which are online stores, we have a wide range of stores worldwide. we are family.

SuperStep What’s New:

– Bug fixes and performance improvements.
– Minor bug fixes
– Minor improvements and version change

– Apk ID com.akinon.superstep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *